Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

28 листопада 2015

Цілі сталого розвитку: 1 - Світ без бідності

Ініціатива "Перезавантаження Донбасу" поділяє Загальносвітові цілі сталого розвитку і приєднується до кампанії з поширення інформації про Цілі та адвокації їх спільного належного втілення. Впродовж наступних тижнів ми викладемо ухвалені Організацією Об'єднаних Націй Цілі (переклад неофіційний), та в подальшому будемо орієнтуватись на них в реалізації Ініціативи.  

Загальносвітові цілі сталого розвитку  

Ціль 1: Викорінити бідність в усіх її формах у всьому світі 
  • До 2030 року викорінити крайню бідність (яка наразі визначається як проживання на суму менш ніж на 1,25 долл. США на добу) для всіх людей в усьому світі. 
  • До 2030 року зменшити принаймні вдвічі частку чоловіків, жінок та дітей усіх віків, що живуть в бідності в усіх її аспектах відповідно до національних визначень.
  • Впровадити на національному рівні відповідні системи і заходи соціального захисту для всіх, включно з мінімальними гарантованими стандартами, і до 2030 року домогтися істотного охоплення бідних і вразливих верств населення.
  • До 2030 року забезпечити, аби всі чоловіки і жінки мали рівні права на економічні ресурси, а також доступ до основних послуг, права власності на земельні ресурси та іншими формами власності і контроль над ними, права спадкування, доступ до природних ресурсів, відповідних нових технологій, і фінансових послуг, включно з мікрофінансуванням. 
  • До 2030 року посилити життєстійкість бідних і тих, хто знаходиться у вразливому становищі, і зменшити їх нараженість на пов`язані з кліматом стихійні лиха та інші економічні, соціальні та екологічні потрясіння і катастрофи.
  • Забезпечити значну мобілізацію ресурсів з різних джерел, у тому числі шляхом розширення співробітництва в цілях розвитку, з тим щоб забезпечити адекватні і передбачувані засоби для країн, що розвиваються, зокрема найменш розвинених країн, на здійснення програм та політики з метою викорінення бідності в усіх її аспектах.
  • Створити надійні стратегічні рамки на національному, регіональному та міжнародному рівнях, засновані на приязних до бідних і гендерно-чутливих стратегіях розвитку, з метою підтримати прискорене інвестування в заходи щодо викорінення бідності.

Джерело: globalgoals.org/global-goals/no-poverty/

Немає коментарів:

Дописати коментар