Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

22 листопада 2015

Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільстваІнкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення розвитку України, заснованого на сталому розвитку:
Місія Інкубатору зелених громад - сталий розвиток громад України через відкриті форми суспільних відносин, справедливе врядування, а також залучення найкращих екологічно чистих технологій.
Інкубатор заснований на гуманістичних принципах, цінуванні життя і гідності, повазі до природи, та на внутрішній мотивації до дії.

Ідея Інкубатору полягає в тому, що Україна потребує якісно нові громади, що розвиваються на засадах відкритих (інклюзивних) форм суспільних відносин, справедливого врядування, а також залучення найкращих екологічно чистих технологій.

Метою Інкубатору буде допомогти конкретним громадам досягти сталості, зокрема, вимірюваної показниками Світових цілей сталого розвитку ООН.

Робота Інкубатору буде побудована за принципом краудсорсінгу, ми будемо долучати волонтерів та фахівців, до інкубації місцевих проектів та програм, спрямованих на якісні перетворення у конкретних громадах України. Ми допомагатимемо громадам залучати кошти, досягати відчутних позитивних перетворень, ділитись історіями успіху та вчитись на помилках інших, а також поширювати кращий досвід.

Одним з пріоритетних регіонів буде Донбас, і ми впевнені, що накопичений досвід буде в нагоді, коли буде відновлений контроль України над захопленими районами, і в регіоні відновиться мир.

Немає коментарів:

Дописати коментар