Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

03 листопада 2015

Запрошуємо поділитись ідеями про майбутнє Донбасу


Ми пропонуємо подумати про майбутнє для Донбасу. Уявити, як воно виглядатиме насправді. Але й замислитись про краще можливе майбутнє. Таке майбутнє, в яке захочеться повірити, розділити з іншими, і почати будувати разом.

На підставі ваших відповідей буде підготовлений проект Стратегії для Донбасу. Ми винесемо цей документ на широке громадське обговорення, в тому числі шляхом фокус-груп з представниками місцевих громад, а також із внутрішньо-переміщеними особами та емігрантами, оскільки багато з нас все ще мають надію повернутись в рідні оселі.

Будемо особливо вдячні тим, хто зможе після заповнення анкети долучитись до подальшої експертної роботи над проектом Стратегії (для цього ви зможете вказати ваші контакти, або написати на е-пошту: strategy@donbas2ua.org).

В кінцевому вигляді Стратегія буде керівним документом для реалізації цієї Ініціативи, інструментом для проведення адвокасі-кампаній, а також інформуватиме партнерів і донорів. Ми є палкими прихильниками інклюзивності, тож вважаємо, що планувати і реалізовувати будь-яку стратегію мають люди, яких вона стосується.

Анкета доступна тут: http://goo.gl/forms/2PMXDkGRky

Немає коментарів:

Дописати коментар