Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

12 грудня 2015

Цілі сталого розвитку: 13 - Боротьба зі зміною клімату

Ініціатива "Перезавантаження Донбасу" поділяє ухвалені Організацією Об'єднаних Націй Загальносвітові цілі сталого розвитку, і приєднується до кампанії з поширення інформації про Цілі (переклад неофіційний) та адвокації їх спільного належного втілення. В подальшому ми також будемо орієнтуватись на них в реалізації Ініціативи.

Загальносвітові цілі сталого розвитку  

Ціль 13: Вжити невідкладних заходів з боротьби зі зміною клімату та її наслідками
  • Зміцнити в усіх країнах пружність і здатність до адаптації до небезпек, пов'язаних з кліматом і стихійними лихами.
  • Включати заходи з боротьби зі зміною клімату до національної політики, стратегій та планів.
  • Покращити рівень освіти, поінформованості та людського й інституційного потенціалу щодо пом'якшення наслідків зміни клімату, адаптації, зменшення впливу, і раннього попередження.
  • Здійснити взяте Сторонами Рамкової конвенції Організації Об`єднаних Націй щодо зміни клімату з числа розвинутих країн зобов`язання досягнути мету, що передбачає мобілізацію на спільних засадах із усіх джерел 100 млрд. долл. США на рік до 2020 року для задоволення потреб країн, що розвиваються, в контексті значимих дій щодо попередження змін клімату і забезпеченню прозорості в області здійснення, і забезпечити повноцінне функціонування Зеленого кліматичного фонду на основі його якнайшвидшої капіталізації.
  • Сприяти створенню механізмів для зміцнення потенціалу найменш розвинених країн і малих острівних держав, що розвиваються, щодо ефективного планування та управління у зв`язку зі зміною клімату для зміни, у тому числі приділяючи особливу увагу жінкам, молоді, місцевому населенню та маргіналізованим громадам.

Джерело:  globalgoals.org/global-goals/protect-the-planet

Немає коментарів:

Дописати коментар