Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

04 грудня 2015

Цілі сталого розвитку: 7 - Поновлювані джерела енергії

Ініціатива "Перезавантаження Донбасу" поділяє ухвалені Організацією Об'єднаних Націй Загальносвітові цілі сталого розвитку, і приєднується до кампанії з поширення інформації про Цілі (переклад неофіційний) та адвокації їх спільного належного втілення. В подальшому ми також будемо орієнтуватись на них в реалізації Ініціативи.

Загальносвітові цілі сталого розвитку

Ціль 7: Забезпечити доступність надійних, сталих і сучасних джерел енергії для всіх
  • До 2030 року забезпечити загальний доступ до недорогих, надійних і сучасних енергетичних послуг.
  • До 2030 року істотно збільшити частку відновлюваних джерел енергії в світовому енергетичному балансі.
  • До 2030 року подвоїти глобальні темпи підвищення енергоефективності.
  • До 2030 року посилити міжнародне співробітництво в цілях сприяння доступу до результатів дослідження і технологій, пов`язаних з екологічно чистими джерелами енергії, у тому числі відновлюваними джерелами енергії, підвищенням енергоефективності та передовими і чистішими технологіями використання викопного палива, та стимулювати інвестиції в енергетичну інфраструктуру й екологічно чисті енергетичні технології.
  • До 2030 року розширити інфраструктуру і модернізувати технології для надання сучасних і сталих енергетичних послуг для всіх в країнах, що розвиваються, особливо в найменш розвинених країнах і малих острівних країнах, що розвиваються, та в  країнах, які не мають виходу до моря, що розвиваються, згідно відповідних програмам їх підтримки.

Джерело:  globalgoals.org/global-goals/modern-energy

Немає коментарів:

Дописати коментар