Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

07 лютого 2016

Учасники команди Ініціативи

Ганна 

Я викладаю англійську мову та працюю в громадському секторі, зокрема, з внутрішньо-переміщеними особами та молоддю. В Донецьку я працювала журналістом та польовим продюсером для іноземних видань. 

Я народилася у Донецьку і жила там до війни. Хоча я зараз перебуваю в США, моя родина і деякі з моїх друзів залишаються в окупації. Тому, я хотіла би зробити свій внесок у Ініціативу, спрямовану на повернення регіону до мирного життя.

Існує багато книг і тренінгів з розвитку лідерських якостей. Я не скажу достеменно, чи я є природженим лідером. Але вважаю, що бажання стати частиною команди, яка прагне допомогти постраждалому від агресії Донбасу, та мій посильний внесок у цю Ініціативу - вже є першим кроком до чогось важливішого за особисті цілі.

* * *

Якщо ви прагнете примирення і відновлення на Донбасі, долучайтесь до Ініціативи! Просимо вас заповнити цю форму (goo.gl/GbqXH6), або написати на е-пошту: info@donbas2ua.org.

Немає коментарів:

Дописати коментар