Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

05 лютого 2016

Учасники команди Ініціативи

Катерина 

Я добре разбираюсь в маркетингу і управлінні проектами. Окрім роботи, захоплююсь фотографією і подорожами. 

Я з Донецьку, але вже понад два роки я живу у Львові і почуваюсь місцевою тут. Мені подобаються люди на західній Україні, я розумію і поділяю більшість їх поглядів на життя. Мій переїзд був добровільним і відбувся ще до війни, але я ніколи не хотіла переривати зв’язків із Донбасом. Моя родина і я ніколи не стикались с дискримінацією, або з чимось, що змусило б нас сумніватись, що Донецьк - це Україна. Cтворення самопроголошеної “ДНР” стало для нас несподіванкою, і нам довелось залишити все наше колишнє життя позаду.

Я оптимістка, і вірю, що відновлювати зруйноване ніколи не пізно. Саме тому я приєдналась до Ініціативи, і хочу приймати участь в проектах, спрямованих на повернення українського Донбасу, навіть, якщо на те, щоб побачити реінтеграцію, підуть роки.

* * *

Якщо ви прагнете примирення і відновлення на Донбасі, долучайтесь до Ініціативи! Просимо вас заповнити цю форму (goo.gl/GbqXH6), або написати на е-пошту: info@donbas2ua.org.

Немає коментарів:

Дописати коментар