Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

06 лютого 2016

Учасники команди Ініціативи

Михайло 

Я дружу з мовами і маю досвід викладання, проведення тренінгів та написання грантів. Зараз я проходжу волонтерську службу у Франції. Я дуже цікавлюсь відбудовою миру та розв’язанням конфліктів, люблю читати, бігати і займатись йогою. 

Я народився і виріс на Закарпатті, на Західній Україні, але я відчуваю зв’язок з Донбасом, тому що це частина України. Я приєднався до Iніціативи, аби посилити цей зв`язок, зустріти інших активних людей із сміливими ідеями і зробити мій особистий внесок в оновлення і відродження Донбасу.

В ідеальному варіанті я бачу Донбас як частину України, з безліччю можливостей для молоді, фізичною та фінансовою безпекою для людей всіх поколінь. Це місце, де втілюються в життя багато пілотних проектів в економічній, технологічній, екологічній, соціальній сферах. Як лідери, ми маємо допомагаємо іншим досягнути того місця, де їм буде краще, ніж було.

* * *

Якщо ви прагнете примирення і відновлення на Донбасі, долучайтесь до Ініціативи! Просимо вас заповнити цю форму (goo.gl/GbqXH6), або написати на е-пошту: info@donbas2ua.org.

Немає коментарів:

Дописати коментар