Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

28 лютого 2016

Учасники команди Ініціативи

Микола

Я фахівець з організації навчання, викладач та дослідник з права. Адмініструю навчальний заклад, масштабую технології дистанційного навчання, організую наукові дослідження та впроваджую їх результати. 

Відчувати себе місцевим можу тільки на Донбасі - я луганчанин, тут закінчив школу й університет. Згодом працював над тим, щоб зробити життя в регіоні кращим, комфортнішим, більш інноваційним і привабливим. Приєднався до Ініціативи, аби реалізувати своє бачення Донбасу, як мирного, безпечного, красивого місця для життя, праці та виховання дітей.

Як лідер я прагну формування повноцінного громадянського суспільства у Луганську та Донецьку, та ефективного представництва мешканців регіону в національному суспільно-політичному дискурсі. Для мене важливим є повернення мешканцям Донбасу можливості реалізовувати свої права.

* * *

Якщо ви прагнете примирення і відновлення на Донбасі, долучайтесь до Ініціативи! Просимо вас заповнити цю форму (goo.gl/GbqXH6), або написати на е-пошту: info@donbas2ua.org.

Немає коментарів:

Дописати коментар