Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

04 лютого 2016

Учасники команди Ініціативи

Наталія

Я непогано володію навичками коммунікації та розвитку партнерств. Мені подобається мережева діяльність. Я працюю в Українському фонді соціальних інвестицій, організовую заходи для молоді. Мені подобається займатись квітами, мандрувати і користуватись соціальними медіа. 

Будучі родом з Луганська, я живу у Львові вже 4 роки, але місцевою себе тут не почуваю. Я почуваю себе туристкою у довгій відпустці з певним колом обов’язків. Я розумію спосіб мислення мешканців Донбасу. В той самий час, я не відчуваю, що так званий, “ЛНР”-Луганськ сьогодні є містом мого дитинства та університетських років.

Я хочу, щоб обидві сторони заспокоїлись та подивились критично на себе та на наслідки військового конфлікту. Мені хотілось би, щоб ми разом спробували напрацювати нове бачення мирного Донбасу, без зброї, відкритого для людей та процвітання.

* * *

Якщо ви прагнете примирення і відновлення на Донбасі, долучайтесь до Ініціативи! Просимо вас заповнити цю форму (goo.gl/GbqXH6), або написати на е-пошту: info@donbas2ua.org.

Немає коментарів:

Дописати коментар