Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

10 лютого 2016

Учасники команди Ініціативи

Ніколас

Я професійний аналітик і дослідник, зокрема, в сфері фінансів, економіки та державної політики. Мені подобається читати новини і займатися будь-чим, що пов'язано з баскетболом.

Я "місцевий" в Далласі, штат Техас, і в Сполучених Штатах. Незважаючи на те, що я ніколи не був на Донбасі, моя дружба з переміщеними мешканцями Донбасу підвищила мою обізнаність щодо необхідності термінових дій. Я приєднався до Ініціативи через моє бажання допомогти усунути конфлікт і підвищити рівень життя на Донбасі.

Моє бачення майбутнього Донбасу починається з відновлення територіального суверенітету і ліквідації корупції в українській політиці. Після того, як Донбас звільниться від конфлікту і корупції, інвестиції з усього світу мають почати надходити в регіон, стимулюючи економічне зростання і модернізацію. Як лідер, я хочу підняти обізнаність про конфлікт, що триває на Донбасі і допомогти залучити міжнародні інвестиції в цей регіон.

* * *

Якщо ви прагнете примирення і відновлення на Донбасі, долучайтесь до Ініціативи! Просимо вас заповнити цю форму (goo.gl/GbqXH6), або написати на е-пошту: info@donbas2ua.org.

Немає коментарів:

Дописати коментар