Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

25 лютого 2016

Учасники команди Ініціативи

'Олександр'

Фахівець з банківської справи та інтернет-маркетингу. Моє хобі це розвиток SMM проектів. Зараз заробляю завдяки допомозі батькам у сімейному бізнесі. 

Через конфлікт на Донбасі був змушений виїхати до іншого міста для подальшої роботи у банку. Потім жив у Києві, де зміг відчути себе місцевим завдяки оточенню своїх друзів з рідного міста та нових знайомих, які з розумінням поставилися до до всіх моїх проблем. Згодом, прийняв рішення повернуться до Донецька аби допомогати своїм близьким. Приєднався до Ініціативи, бо на собі відчув потребу в допомозі людям у реалізації можливостей.

Головною метою вважаю зробити свій внесок у стабілізацію та розвиток регіону через реалізацію проектів за напрямком інноваційної діяльності, науки та освіти. В майбутньому хотів би допомогти іншим учасникам реалізувати свої найсміливіші ідеї.

* * *

Якщо ви прагнете примирення і відновлення на Донбасі, долучайтесь до Ініціативи! Просимо вас заповнити цю форму (goo.gl/GbqXH6), або написати на е-пошту: info@donbas2ua.org.

Немає коментарів:

Дописати коментар