Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

06 лютого 2016

Учасники команди Ініціативи

Олексій

Я працюю в сфері розвитку міжнародного наукового співробітництва. Мені також вдаються переклади. Дуже полюбляю займатися спортом та активним відпочинком.

Я народився на Донбасі та відчуваю себе "місцевим" саме тут. Я відчуваю себе комфортно і в інших регіонах України та вважаю місцевих мешканців більш привітними та життєрадісними. Воєнні події на Донбасі допомогли мені зрозуміти, що найбільше, чого мені хочеться - це допомагати місцевій громаді. Саме тому я приєднався до Ініціативи "Перезавантаження Донбасу" та розглядаю її як шанс внести свій вклад до повернення Донбасу до мирного життя.

Я вважаю Донбас частиною України. Я хотів би внести свій вклад у покращення інфраструктури маленьких міст Донбасу через освіту, культурні обміни, модернізацію шкіл. Я хочу бути лідером, який надихає інших робити щось корисне для своєї громади.

* * *

Якщо ви прагнете примирення і відновлення на Донбасі, долучайтесь до Ініціативи! Просимо вас заповнити цю форму (goo.gl/GbqXH6), або написати на е-пошту: info@donbas2ua.org.

Немає коментарів:

Дописати коментар