Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

29 лютого 2016

Учасники команди Ініціативи

Сергій 

У мене добре виходить генерувати ідеї і тестувати інноваційні підходи. Мені дуже подобається допомагати іншим і фасилітувати, я працював в сфері освіти, громадянського суспільства і прав людини.

Я родом з Донецька, але, коли подорожую або живу за кордоном, швидко починаю відчувати себе місцевим в будь-якій точці світу. Будучи очевидцем того, як починалася війна, я почав шукати шляхи відновлення мирного життя на Донбасі на нових засадах, які перешкоджали б повторення цієї трагедії. Таким чином, для мене ця Ініціатива була природним вибором.

Я хочу зробити свій внесок у возз'єднання України після того, як російське вторгнення закінчиться, і в наш стрибок вперед з перетвореннями на шляху до зелених і справедливіших громад на Донбасі. Я вірю в лідерство, засноване на цінностях і особистому прикладі.

* * *

Якщо ви прагнете примирення і відновлення на Донбасі, долучайтесь до Ініціативи! Просимо вас заповнити цю форму (goo.gl/GbqXH6), або написати на е-пошту: info@donbas2ua.org.

Немає коментарів:

Дописати коментар