Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

24 березня 2016

Разом цікавіше і відвідувати театр - і дарувати радість іншим


Минулий тиждень став насиченим для учасників молодіжного проекту “Разом Цікавіше”, який реалізується за підтримки ініціативи “Перезавантаження Донбасу”.

У вівторок, наші учасники - учні старших класів, які переїхали до Львову з окупованих територій України, відвідали сучасну молодіжну постановку “Втеча з реальності” у виконанні артистів Першого українського театру для дітей та юнацтва. До своїх нових знайомих приєднались і місцеві школярі з загальноосвітньої школи №1 м. Львова.  Керівництво театру пішло на зустріч учасникам, та надало безкоштовне запрошення для 15 осіб – учасників проекту “Разом цікавіше”.

Потужний спектакль про  шлях спокуси, який може призвести молоду людину до наркоманії, про дружбу та зраду, про людську пиху та хибність стереотипних уявлень про наркотики, вразив школярів. Актори змогли достукатись до наших учасників, адже після спектаклю всі жваво обговорювали, що саме вони побачили та зрозуміли. Тема нікого не залишила байдужим, гра акторів була талановитою. Зануритись у  атмосферу постановки допомогла музика улюбленої групи “Океан Ельзи” та сучасна хореографія, влучно використана режисером та акторами.

Після спектаклю наших учасників очікував сюрприз. Акторська група запросила їх за лаштунки театру. Для учасників  проекту була проведена персональна екскурсія ‘по той бік сцени’ актором театру та просто гарною людиною, Ігорем Гулюком.

Діти побували в гримерках, побачили завдяки яким механізмам рухається сцена, побачили декорації різних спектаклів театру. Один із наших учасників, Святослав, спромігся взяти інтерв’ю у виконавців головних ролей для свого відео-блога. Це був гарний день разом!

А вже в четвер минулого тижня волонтери ініціативи “Перезавантаження Донбасу” та проекту “Разом цікавіше” відвідали Львівський обласний геріатричний пансіонат або простіше “будинок престарілих”.  Наші учасники привезли в подарунок літнім людям необхідні ліки та фрукти для весняного настрою.

Немає коментарів:

Дописати коментар