Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

30 березня 2016

Знайомтесь - Інкубатор зелених громад!


В результаті підготовчої роботи команди Ініціативи “Перезавантаження Донбасу” було вироблено бачення формату нашої подальшої роботи.

Відтепер розвитком в Україні відкритих форм суспільних відносин, справедливого врядування, а також впровадженням найкращих екологічно чистих технологій буде займатись Інкубатор зелених громад. 

Метою Інкубатору буде допомогти конкретним громадам досягти сталості, зокрема, вимірюваної показниками Світових цілей сталого розвитку ООН.

Робота Інкубатору буде побудована за принципом краудсорсінгу, ми будемо долучати волонтерів та фахівців, до інкубації місцевих проектів та програм, спрямованих на якісні перетворення у конкретних громадах України. Ми допомагатимемо громадам залучати кошти, досягати відчутних позитивних перетворень, ділитись історіями успіху та вчитись на помилках інших, а також поширювати кращий досвід.

Донбас залишиться одним з пріоритетних регіонів, і ми впевнені, що накопичений досвід буде в нагоді, коли буде відновлений контроль України над захопленими районами, і в регіоні відновиться мир.

Немає коментарів:

Дописати коментар