Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

25 квітня 2016

Конкурс студентських проектів зі сталого розвитку


Джерело: chdtu.edu.ua

Національна мережа партнерських університетів “Вищі навчальні заклади та сталий розвиток громад” за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” оголошує І конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів з тематичного напряму “Сталий розвиток за участі місцевих громад”.

Конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів проводиться з метою активізації громадської та соціальної діяльності студентів як найважливіших факторів формування фахівців нового типу, розвитку моральних якостей та відповідальності студентів, створенню можливостей для гармонійного інтелектуального, духовного та фізичного розвитку особистості студента, формуванню у студентів навичок управління, лідерства, роботи в команді тощо.

На Конкурс подаються проекти студентських ініціатив, які є пошуковими за своїм характером, мають прикладне значення, можуть бути впроваджені у реальне життя, мають значення для місцевої громади, і відповідають тематиці та вимогам Конкурсу.
Проекти мають ґрунтуватись на результатах самостійного дослідження одного з аспектів розвитку громад в Україні.

Проекти потрібно подати до 10 травня на адресу організаційного комітету – rcsd.chstu@gmail.com (Ресурсний центр зі сталого розвитку Черкаського державного технологічного університету).

Додатки: 

Контакти: 

Березіна Олена Юріївна, тел: +380939597033
Ткаченко Юлія Володимирівна, тел: +380638664956
Е-пошта: rcsd.chstu@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар