Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

26 квітня 2016

ООН запрошує українців ставати Чемпіонами Сталого Розвитку!


Джерело: un.org.ua

Представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні запрошує усіх бажаючих долучитись до Цілей Сталого Розвитку та стати частиною цієї масштабної та амбітної програми в Україні!

Серед запропонованих кроків:

Організувати лекцію, спортивні змагання, освітню сесію, присвячену Сталому Розвитку у своєму місті, селищі, школі чи університеті та стати партнером ООН в Україні у Цілях Сталого Розвитку в Україні:

1. Обери одну з 17 Цілей Сталого Розвитку та присвяти свій захід одній з них в Україні.
2. Вигадай зручний та цікавий формат своєї події:
  • спортивні змагання
  • велопробіг, забіг
  • круглий стіл
  • дебати
  • відкрита лекція
  • лекція від студентів для молоді у місцевому парку.
3. Розкажи про свою ідею та тему заходу викладачам у своєму коледжі, школі, університеті, іншому навчальному закладі, виклавши задум на 1 сторінку.
4. Визнач місце проведення заходу. Лекційна зала, аудиторія, шкільне подвір`я чи місцевий парк - все це чудове місце, щоб дізнаватись та розповідати про Сталий Розвиток в Україні.
5. Запроси друзів, членів родини, викладачів  та однодумців стати співорганізаторами і учасниками заходу.
6. Проведи свою подію.
7. Розповсюдь інформацію про захід на веб-сторінах, сторінках у соціальних медіа університету, школи чи свого навчального закладу, додавши хештег #GlobalGoals.
8. Поділись історією та фотографіями про проведений захід на сторінках в соціальних мережах, додавши хештег #ЧемпіониСталогоРозвитку.
9. Отримай сертифікат від Представництва ООН в Україні "Чемпіони Сталого Розвитку", що засвідчує партнерство у програмі Сталого Розвитку в Україні.

Взяти участь в  інформаційній кампанії  “ЧемпіониСталогоРозвитку”:

Розкажи друзям на своїх сторінках у соціальних медіа та на офіційні сторінці ООН Україна у Facebook про свій внесок у сталий розвиток в Україні, додавши хештег #ЧемпіониСталогоРозвитку!

Для участі у проекті необхідно зробити фото/відео у довільному форматі разом із А4 плакатом однієї з 17 Цілей Сталого Розвитку, котрий можна легко роздрукувати на звичайному кольоровому принтері.

До фото просимо прикласти короткий опис, цитату, висловлювання тощо, котрий би зрозумілою мовою влучно пояснював, чому та як саме ви досягаєте Цілей Сталого Розвитку в Україні, чому вважаєте їхнє досягнення важливим і які позитивні зміни вони привносять в українське суспільство.  (1-2 параграфи)

Додатки: 


Немає коментарів:

Дописати коментар