Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

26 квітня 2016

Історія успіху: мешканець села досяг енергонезалежності (відео)Джерело: news2.info

Нові джерела енергопостачання стають дедалі популярнішими і в Україні. Незалежність від комунальних служб проголосив один з жителів селища Березівка, що на Київщині.

Вижити в чистому полі. Таке завдання постало перед Станіславом, коли він вирішив разом з родиною переїхати в селище Березівка, що на Київщині. Каже, на місці, де зараз стоїть будинок, був пустир: ні світла, ні води. Зробив все власноруч.

Киянин встановив у себе вдома вітряк і заощадив на електроенергії понад 300 кВТ на місяць. А ще господар поставив сонячні батареї. Виробляє набагато більше енергії, ніж споживає. У будинку також є енергозберігаючі лампочки, холодильник класу А +, і навіть чудо техніки - “термопот”.

За таку автономну систему господар виклав 10 тисяч доларів. Однак, для Станіслава це не головне. Головне для нього - енергонезалежність. На цьому господар будинку зупинятися не збирається, і планує придбати електроавтомобіль.

Відеосюжет:

Немає коментарів:

Дописати коментар