Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

30 травня 2016

Тернополян запрошуємо на міський квест на тему Цілей сталого розвитку

Літо в Тернополі починається з чудової нагоди для жителів міста дізнатися більше про Цілі сталого розвитку!

Наше місто долучається до всесвітньої ініціативи, і для того, щоб тернополяни мали змогу більше дізнатися про це, організація AIESEC організовує міський квест, присвячений Цілям сталого розвитку.

Квест відбудеться 4 червня. Початок о 12:00, квест триватиме близько чотирьох годин. Учасників чекатимуть 17 завдань, прив’язаних до кожної Цілі і, звичайно, призи в кінці квесту (подарунки отримає кожна команда, переможців і переможених не буде). На виконання кожного із завдань командам дається 15 хвилин, протягом яких волонтер відповідальний за певну ціль розповідатиме коротко про неї (для того, щоб ознайомити населення детальніше з ними), потім 7-10 хв присвячено виконанню завдань та 2-3 хвилини на розгадування ребусу про наступний крок.

Локації кожної цілі різні, тому командам-учасникам буде вручена карта (для кожної команди з іншим маршрутом) із розміщенням всіх Цілей, які їм потрібно пройти. Локації розташовані в межах Театрального майдану та міського озера.

Кількість команд обмежена - 10-13 команд різних за віком (школярі 10-11 класів, студенти та всі бажаючі) у складі 4-6 осіб у кожній.

Волонтерами, які будуть відповідальні за кожну Ціль, будуть самі члени організації AIESEC у кількості 17 людей. Також до ініціативи долучаються стажери, які на даний момент перебувають в місті Тернопіль. Це хлопець з Індії та хлопець з Єгипту. Вони розповідатимуть учасникам про екологічну ситуацію в своїх країнах.

Контактна особа: Ангеліна Карпенко, тел.: +380979155397, е-пошта.
Більш детальна інформація тут: https://vk.com/sdg_quest_ternopil

Немає коментарів:

Дописати коментар