Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

19 травня 2016

Тревел-гранти для екопоселень України на участь в конференції ГМЕ-Європа

hemisferiocriativo.com

Партнерство задля Цілей сталого розвитку в Україні Інкубатор зелених громад запрошує представників екопоселень України взяти участь в конкурсі тревел-грантів. Метою конкурсу є фінансова підтримка українських учасників щорічної конференції Глобальної мережі екопоселень в Європі.

Завдання конкурсу: представити власне екопоселення і його мешканців у короткому (до 10 хв) відео англійською мовою. Гіперпосилання (лінк) на відео* разом із коротким листом з контактними даними і описом відео прохання надсилати на е-пошту: Ukraine@greenqb.org.

Критерії:
  • Знання англійської мови; 
  • Досвід розбудови екопоселення;  
  • Бажання поширювати кращі практики.** 

Розмір грантів: 200 і 100 Євро. Кількість і розмір грантів може збільшуватись. Актуальний розмір призового фонду буде доступний на сайті greenqb.org.

Кінцевий термін подання заявок:  15 червня 2016 року. Переможці будуть оголошені до 20.06.2016.

Форум для учасників конкурсу та зацікавлених представників екопоселень: https://goo.gl/spaces/GX4gymAM5dUzDKiU7

За додатковою інформацією та з питань підтримки конкурсу запрошуємо звертатись на е-пошту: Ukraine@greenqb.org.

* Відео має бути у розміщено онлайн у відкритому доступі. Подання матеріалів на Конкурс розглядається як згода на використання ліцензії Creative Commons до творів “вільного вмісту”. Аналогічні ліцензії використовуються проектами Вікіпедіа та Вікісховище (детальніше тут). Коли ви будете поширювати своє відео у соціальних мережах, будь ласка, використовуйте хештег: #ecovillageUA

**  Учасники, які отримали фінансову допомогу Партнерства, після конференції зобов’язуються взяти участь у кампанії з популяризації та поширення кращого світового досвіду екопоселень в Україні.  

Немає коментарів:

Дописати коментар