Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

18 травня 2016

Запрошуємо на щорічну конференцію Глобальної мережі екопоселень в Європі


Святкуємо 20-річчя лідерства у справі об'єднання екопоселень і громад задля сталого світу!

Глобальна мережа екопоселень (ГМЕ)-Європа щиро запрошує приєднатися до своєї щорічної конференції у вшануванні старійшин руху екопоселень, відзначенні нинішніх активістів з усіх країн Європи і залученні нового покоління до оцінки поточного стану знань про екологічно стале життя та плануванні подальших кроків.
"Разом ми будемо ділитися реалістичними оцінками можливостей і сподіватися на процвітаюче майбутнє. 
ГМЕ надихає своїм багатим досвідом, підкреслюючи локальні рішення глобальних проблем і демонструючи, що створення кращого світу є можливим! 
На цій конференції, ГМЕ-Європа забезпечить прямий зв'язок між друзями та взаєморозуміння між людьми, який дозволяє нам відчувати, що ми працюємо над рішеннями для спільної планети."
Конференція відбудеться 4-8 липня в екопоселенні Артерра Бізімоду в Іспанії. Місце проведення знаходиться в колишній будівлі сільського готелю "Пірінейський Палац" в селі Артієда, що належить до громади Наварра, Іспанія.

Artieda розташований приблизно в 40 кілометрах від Памплони, столиці Наварри. Адреса: Arterra Bizimodu, Calle Abajo 1, Artieda, Navarra, 31480, Spain

В ході конференції буде працювати Виставка сталих технологій екопоселень, щоб продемонструвати, як екосела можуть сприяти скороченню викидів СО2 з використанням відповідних технологій або за допомогою простих рішень, доступних для всіх. Ми запрошуємо членів екопоселень поділитися, продемонструвати або розповісти про існуючі технології, які були створені у самих громадах, або засновані на традиційних знаннях, що використовуються для вирішення локальних або глобальних проблем.

Глобальна мережа екопоселень - світова асоціація людей і громад (екопоселень), які присвячують себе способу життя “з урахуванням майбутніх потреб”, живучи так, щоб природні ресурси відновлювалися, використовуючи природозберігаючі технології, даючи природному середовищу більше, ніж забирають. Учасники Мережі діляться ідеями та інформацією, передають технології та розвивають культурні та освітні обміни.

Більш детальна інформація тут: geneuropeconference2016.org

Немає коментарів:

Дописати коментар