Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

05 травня 2016

Конкурс на кращий квест на тему Цілей сталого розвитку


Партнерство Інкубатор зелених громад до Дня Європи в Україні запрошує молодь взяти участь в конкурсі на кращий квест* на тему Глобальних цілей сталого розвитку** (ЦСР). 

Для участі в конкурсі, квести мають бути організовані й проведені молоддю для місцевої громади, покращувати обізнаність щодо ЦСР, бути практично-орієнтовані та долучати різні зацікавлені сторони.

Ініціативні групи, що плануватимуть проведення квестів на тему ЦСР, мають надіслати анонс (заздалегідь перед заходом) та реліз (після заходу, разом з посиланнями на фотоальбоми і відеозаписи), а також - до кінцевого терміну - методичні рекомендації (опис формату квесту та супровідні матеріали). Усі матеріали надсилаються на е-пошту: Ukraine@greenqb.org.

Критерії: 
  • відповідність темі та креативність; 
  • позитивний екологічний та суспільний вплив, просвітницький ефект; 
  • провідна роль молоді; 
  • орієнтованість на різні покоління і вразливі групи;
  • міжсекторальна взаємодія, співпраця між різними зацікавленими сторонами.

Кінцевий термін проведення квестів: 10 червня 2016 року. Релізи і методичні рекомендації - мають бути надіслані не пізніше 15 червня. Переможців буде оголошено 20 червня.

Призовий фонд (І місце, ІІ місце і два ІІІ місця): 10 000,00 грн і збільшується! Актуальний розмір призового фонду буде доступний на сайті greenqb.org.

За додатковою інформацією та з питань підтримки конкурсу запрошуємо звертатись на е-пошту: Ukraine@greenqb.org.

Додатки:

Довідково: 

* Квест - це командна гра, в якій у кожної команди є якась мета, до якої вона рухається, поетапно знаходячи різні об'єкти, виконуючи завдання і отримуючи підказки. 

** Світові цілі сталого розвитку - перелік із 17 цілей сталого розвитку на 2016-2030 роки, відповідних завдань та показників для моніторингу досягнення цілей, одностайно затверджених 193 державами-членами Організації Об’єднаних Націй на саміті в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у м. Нью-Йорк 25 вересня 2015 року (детальніше тут: www.un.org.ua/ua/tsili-rozvytku-tysiacholittia/tsili-staloho-rozvytku www.globalgoals.org). 

Немає коментарів:

Дописати коментар