Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

27 травня 2016

На День Європи молодь Кіровоградщини шукала ключі до Цілей сталого розвитку


20 травня 2016 року у Ковалівському парку м. Кіровоград відбувся квест “Україна єдина. Цілі сталого розвитку”, під час якого 200 учасників мали можливість ознайомитись з визначеними на глобальному рівні цілями розвитку сучасного світу.

Під час проведення квесту була реалізована головна мета квесту, яка спрямована на формування довіри, солідарності, рівності поколінь, розуміння побудови безпечного навколишнього середовища та розуміння основи сталого розвитку - невід’ємного права людини на життя та повноцінний розвиток. Організаторами квесту були лідери та голова Ради євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ, ГО “Молодіжне громадське об’єднання “Центр”.

Під час квесту 200 молодих людей – активні члени Ради євроклубів Кіровоградщини, молодіжних організацій м. Кіровограда та Кіровоградської області мали можливість пройти станції та ознайомитись з Глобальними цілями сталого розвитку.

Були сформовані команди учасників квесту, які виконували завдання на станціях і за кожне виконане завдання мали можливість ознайомитись з одною ціллю сталого розвитку та отримати підказку щодо знаходження другої станції. Завдання на станціях були креативні та не схожі між собою. Усі учасники команд мали можливість проявити спритність та власну фізичну підготовку під час проходження спортивних естафет, проявити інтелектуальних розвиток під час відповіді на вікторини та збирання пазлів і карток, творчий талант під час створення “Дерева цінностей”, зображення власного погляду на мир та відкритість, креативність та акторські здібності під час зображення людських цінностей  - гідність, гендерна рівність, права людини.

Квест був проведений під час святкування Дня Європи в Україні на Кіровоградщині і до проведення квесту були залучені партнери – Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, волонтери Корпусу Миру США в Україні.

“Ми вперше дізнались про цілі сталого розвитку. І приємно, що наша країна вже багато працює над реалізаціями деяких цілей”
Марія Іванова, 
вихованка євроклубу “В єднанні - сила” НВК № 26 м. Кіровоград

“Це чудова нагода зрозуміти самому та донести до інших значення Цілей, які є актуальними і глобальними не тільки для нашої країни, але й для майбутнього нашої планети в ціломy”
Світлана Дон, 
волонтер станції квесту

“Вперше почула про Цілі сталого розвитку, до яких долучилось і наше місто. Це приємно та надає надію”
Гаврилюк Яніна, 
член молодіжної організації ДОМГО “Оберіг” м. Знам'янка

“Цікаво було виконувати завдання, які дають ключ до іншої станції. І новим було те, що цей ключ був не простим, а ніс у собі важливу інформацію про цілі розвитку нашого суспільства”
Удовіченко Ян, 
вихованець центру для дітей та молоді смт. Долинськ

Остаточне детальне планування квесту відбулось напередодні, 18 травня, під час зустрічі активної молоді - лідерів Ради євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ та Молодіжного громадського об'єднання "Центр".

facebook.com/Молодіжне-громадське-обєднання-Центр-1402451140078237/
facebook.com/groups/1465126777098762

Немає коментарів:

Дописати коментар