Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

21 травня 2016

До Дня Європи на Вінничині молодь дізнавалась про сталий розвиток, національну історію та культуру


20 травня в м. Липовець Вінницької області молодь взяла участь в квесті "Ігри патріотів", присвяченому Дню Європи.

Метою заходу було залучити молодь до джерел національної історії та культури, сприяти патріотичному та екологічному вихованню; пробуджувати національну свідомість; а також поширити інформацію про Світові цілі сталого розвитку, як невід’ємного права людини на життя та повноцінний розвиток.

Організатори: Липовецька міська рада, Дитячо-юнацький центр Липовецького району.

У квесті взяли участь чотири команди, до складу яких входила молодь віком від 14 до 35 років. Учасники повинні були назвати свої команди та придумати логотип. Квест стартував з вело парку, де кожній команді були роздані маршрутні листи та першу підказку, розгадавши яку команда поспішила до  локації. Маршрут у команд був різний, складений таким чином, щоб команди не зустрічались.

На кожній локації, а їх було сім, учасників чекало нове завдання, виконавши яке вони отримували конверт з підказкою про місце розташування наступної локації, оцінку, в залежності від правильності, швидкості та якості виконання поставленого завдання, а також елемент від ключа до розгадки основного завдання, які вони повинні скласти в єдине слово та разом з маршрутним листом пред’явити на останній локації. Завершальним етапом для команд став патріотичний танцювальний флешмоб, під час якого учасники квесту згуртувались ще більше.

По завершенню квесту було визначено переможців, всі команди отримали нагороди та солодкі подарунки від Липовецького міського голови.

Протягом усього заходу панувала дружня атмосфера, всі учасники мали гарний настрій. Окрім нових знань, отриманих під час виконання завдань квесту, команди отримали масу позитивних емоцій.

Фотоальбом: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1735062646707809&type=1

Немає коментарів:

Дописати коментар