Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

31 травня 2016

Єдність в розмаїтті й сталий розвиток - теми квесту на Закарпатті

17 цілей сталого розвитку проголошені у вересні 2015 року в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку. Які вони? Як їх досягнути? Як звернути на них увагу? Кому під силу втілити їх у життя? 

Відповідь на ці питання знайдете тоді, коли візьмете участь у нашому квесті. Ми прагнемо покращити обізнаність щодо цілей сталого розвитку, а для цього нам потрібно залучити якомога більше людей. Акцент робимо на студентській молоді, яка є авангардом цього проекту. Запрошуємо до участі у квесті і інші зацікавлені сторони.

Оскільки Закарпаття є поліетнічним регіоном, то квест уособлюватиме собою те, що ми єдині, що у нас немає приводу для суперечок. Ми можемо об'єднатись навколо мети, незважаючи на неоднорідність культури, мови, національної приналежності.

Квест буде проводитись в м.Ужгород 6 червня 2016 р. за ініціативи Ресурсного центру зі сталого розвитку УжНУ.

Сформуйте команду з 3-ох креативних людей і допоможіть нам популяризувати наш край, як такий, що відкритий до змін, має реальні можливості реалізувати концепцію сталого розвитку. Створимо разом еталон!

Заявку на участь необхідно заповнити  до 12.00 3 червня 2016 р.
Контактна особа: Софія Дацюк, студентка 3-го курсу спеціальності “Політологія”, тел.: (050) 862-2708, e-пошта.

Більше тут: http://mediacenter.uzhnu.edu.ua/news/kvest_na_temu_cilej_stalogo_rozvitku/2016-05-03-3714#sthash.elTUMVib.6bTwFksg.dpuf

Немає коментарів:

Дописати коментар