Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

03 червня 2016

Запрошуємо львів'ян на квест щодо Цілей сталого розвитку

Міжнародна молодіжна організація AIESEC у Львові, у межах глобальних цілей сталого розвитку, що були ухвалені ООН з метою збереження планети до 2030 року, організовує для львів’ян безкоштовний квест. 

У такий цікавий спосіб мешканці матимуть змогу долучитись до глобальної акції. Квест відбудеться у суботу, 4 червня. Зустріч учасників об 11:00 біля Оперного театру. Переможців очікує приємна винагорода.

Квест передбачає змагання між командами у проходженні усіх локацій по місту до кінцевої мети. На кожній станції учасники виконуватимуть різноманітні завдання, пов’язані з Глобальними цілями сталого розвитку.

Організатори квесту обіцяють винагороду переможцям у вигляді сертифікатів на безкоштовну 6-ти тижневу участь у мовній школі “Language School” з іноземними стажерами з різних куточків світу (деталі: vk.com/aiesec_ls), а також солодкі призи від партнерів.

Участь у квесті є безкоштовною.

Довідка

Глобальні цілі сталого розвитку були ухвалені ООН для того, щоб вирішити найгостріші проблеми людства та зберегти нашу планету до 2030 року. Робити свій невеликий внесок у досягнення цих цілей стає трендом у сучасному світі.

AIESEC - міжнародна молодіжна організація, діяльність якої спрямована на розвиток лідерського потенціалу у молоді через міжнародні стажування. Організація об'єднує 126 країн світу, де кожна частина процесів керована студентами та нещодавніми випускниками, які зацікавлені у світових проблемах, розвитку лідерства та культурному розумінні.

Немає коментарів:

Дописати коментар