Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

13 червня 2016

Досягати Цілі сталого розвитку важко, але цікаво - харківська молодь


9 червня цього року відбулася цікава подія, що ознайомила велику частину Харківської молоді із 17 глобальними цілями ООН. ВГО “Новые рубежи” разом з ГО “Kharkiv SMART city” провели квест, протягом якого учасники намагалися вирішувати різні завдання, спрямовані на досягнення 17 цілей сталого розвитку. 

З самого початку свята усіх учасників було поділено на 5 команд, у складі яких вони проходили кожну точку. Усього квест було поділено на 9 точок, кожна з яких представляла цілі ООН. Протягом всієї дистанції команду чекали привітні волонтери, що пильно слідкували за креативним виконанням завдань. А також на заході були ведучі, що додавали шалену енергію.

Кожна команда знайомилася з цілями та виконувала різні захоплюючі задачі. Дехто був більш креативним, дехто полонив своїм вмінням виходити з надзвичайно важких ситуацій. Та це гра і в ній є переможці. Місця між командами були поділені за кількістю набраних балів, які давались за креативне та швидке виконання завдань. Усі команди запрошувалися на сцену для вручення призів, якими стали солодкі подарунки. А команда-переможець з яскравою назвою “ТоХтик” (капітан: Мілєна Лалаян) отримала найсмачніший подарунок – великий та шоколадний торт.

Над створенням квесту працювала велика та дружня команда, де були і неймовірно творчі люди: дизайнери, фотографи. Саме вони подарували святу неймовірне та чудове “забарвлення”. Наші фотографи зробили більше 200 знімків під час квесту. Також учасники захотіли поділитися своїми враженнями після закінчення квесту. Саме тому ми зняли невелике відео, у якому кожен висловив свою думку щодо заходу. Квест “Global Goals” виконав свою головну місію та познайомив учасників із цілями ООН. Тепер кожен знає, що досягти цілі важко, але неймовірно цікаво.

У проведенні заходу нас підтримали кращі молодіжні організації міста: ОО “МОСТ”, Харківська молодіжна міська рада при Харківському міському голові. А також найбільш відкритий до молодіжних ініціатив міста університет - Харківський національний університет радіоелектроніки.

Немає коментарів:

Дописати коментар