Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

13 червня 2016

Починай з однієї Цілі сталого розвитку, будь практичним і залучай інших - молодь Львова


4 червня у Львові відбувся квест “Глобальні цілі 2030”, що був організований охочими локального комітету AIESEC у Львові. AIESEC у своїй діяльності підтримує та робить вклад у Цілі сталого розвитку, тому це була чудова можливість ще більше поширити обізнаність та вклад у ЦСР серед жителів міста.

До участі у квесті загалом було залучено 26 бажаючих (не членів AIESEC у Львові) різного віку від 15 до 35 років, в більшості це були студенти. Організатори сформували 4 команди із 6-7 людей, кожна команда мала свого координатора.

На початку квесту організатори розказали учасникам про Цілі сталого розвитку, а також про важливість практичності цього квесту та залучення місцевої громади. Кожна команда отримала малюнок усіх цілей, серед яких вони обрали ту, яка для них найважливіша та в яку вони хочуть зробити найбільший внесок. Кожна з команд вирушила на свою локацію, яка була пов’язана з певним містом чи місцем, що пов’язане із ЦСР, і яку вони повинні були відгадати. Дорогою координатори розказували детальніше про цілі, вибрані командами, а після прибуття задавали ряд запитань учасникам щодо цих цілей. На першій локації команди мали завдання створити міні-проект стосовно обраної цілі, який би знаходив своє практичне застосування для багатьох людей та показував вплив у досягнення ЦСР.

Перша команда обрала ціль № 6 “Чиста вода та належні санітарні умови”. Перш за все, учасники виділили проблему, яку хочуть вирішити даним проектом, а саме: доступ до чистої питної води у центральній частині міста. Ця команда зорієнтувалась саме на залученню до проблеми різних секторів та зацікавлених сторін. Мета їхнього проекту встановити механізоване постачання води через відповідні автомати чи спеціальні питні фонтани, якими може користуватися кожен, оскільки їхнє основне кредо: вода повинна бути дешева і доступна для кожного! Для того щоб проект був дійсно корисним, учасники команди чітко продумали механізм реалізації: провести соціологічне дослідження, в яких саме місцях і в якій кількості необхідно встановити дані автомати, отримати від місцевих органів державної влади усі необхідні дозволи для встановлення конструкцій, знайти фірму, яка буде постачати питну воду. Звичайно в ході реалізації проекту залучити партнерів та спонсорів.

Друга команда обрала ціль № 4 “Якісна освіта”. Проект має назву “Інститут майбутнього”, який має відбуватися за підтримки компаній та організацій для профорієнтації студентів і випускників українських ВНЗ з метою покращення їх практичних навичок. Студенти матимуть змогу під час практики відвідувати лекторій для того, щоб вони змогли з користю використати час. Проект передбачає проходження практики молоддю у відповідних робочих середовищах – компаніях. Практику проводитимуть представники компанії, успішні засновники. Це стане своєрідною платформою для співпраці між приватним сектором у особі роботодавців та студентів як майбутніх кадрів. Очікувані результати: кадри для роботодавців, спрощення механізму працевлаштування, підвищення кваліфікації кадрів, заохочення студентів працювати по спеціальності.

Третя команда обрала ціль № 13 “Боротьба із кліматичними змінами”. Відповідаючи попередньо на питання щодо даної цілі, учасники були здивовані, їхнє уявлення про масштаби кліматичної кризи різнилися з тим, що відбувається насправді. Тому проект базувався на максимальній практичності на акцентуванні цієї глобальної проблеми. Вони створили відео-сценку на тему засмічення навколишнього середовища. Проект полягав у попередньому опитуванні перехожих та інформуванні щодо даної цілі. А пізніше учасники роздрукували малюнки екологічних катастроф та знімали відео. Безпосередня реалізація дала результат зацікавленості перехожих та здобуття їхньої уваги щодо наслідків та причин зміни клімату.

Четверта команда обрала ціль № 5 “Гендерна рівність”, оскільки саме проблема гендерної нерівності є, можливо, найбільш невизнаною. Перш за все учасники робили опитування серед перехожих, а також склали статистику відповідей. Проект “Ми різні, але рівні” складається з багатьох простий ініціатив про поширення рівності між чоловіками та жінками, а також визнанні цієї проблеми. Одна з ініціатив – це віральна кампанія з популяризації начебто чоловічих - з погляду стереотипів - справ серед жінок та навпаки. Також це розклеювання малюнків із зрівнюваними чоловічим та жіночим силуетами, і, звичайно, поширення результатів опитування у медіа як показник існування нерівності. Очікувані результати: визнання нерівності у суспільстві та її поступове нівелювання.

Дальше команди рухались по відповідних локаціях, на кожній з яких вони виконували певні практичні завдання щодо обраних важливих для них цілей, а також шукали відповіді на запитання. Під час завдань учасники старались бути максимально креативними та якнайбільше залучати людей.

Загалом квест тривав близько чотирьох годин. Усі були втомлені, проте щасливі та задоволені тим, що кожен зміг зробити позитивний вплив у суспільство для досягнення ЦСР.
“Квест мені дуже сподобався. Ми отримали незабутній досвід, познайомилися з новими людьми і, буду сподіватись, змогли донести до людей актуальність деяких проблем. Дякую усім організаторам за чудову атмосферу та пізнавальний квест.”
Настя, учасниця квесту

Організатори нагородили усіх учасників сертифікатами “За внесок у Глобальні цілі сталого розвитку” та надали усім знижки на міжнародні волонтерські стажування від AIESEC, що спрямовані на роботу для досягнення ЦСР. Переможці також отримали сертифікати на безкоштовну участь у мовній школі з іноземними стажерами. І, звичайно, всі отримали солодкі подарунки від партнера AIESEC у Львові.

Немає коментарів:

Дописати коментар