Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

07 червня 2016

Корисний та веселий початок літа для найменших миколаївців - під гаслом Цілей сталого розвитку


Для маленьких миколаївців та їх батьків літо почалося цікаво - 1 червня до Дня Захисту дітей, діти взяли участь у першій дитячій квест-грі на тему сталого розвитку та навколишнього середовища.

Лідія Василькова, голова “Клубу політичної діагностики “СтрекоZа” і Юлія Болгак, голова Центру розвитку туризму і збереження екології “Збережи світ” розробили квест-гру так, щоб діти змогли не тільки повеселитися, але й звернули увагу на навколишнє середовище, що вони можуть зробити для його збереження, для природи, розвитку парку, тієї місцевості, де вони живуть.
“На квеcт-гру запросили діток-переселенців, які вимушені були поїхати зі Сходу країни зі своїми батьками. Ми вже не вперше долучаємо їх до подій, не забуваємо на свята та просто приходимо на допомогу в будні дні. Крім цього, запросили і багатодітні сім’ї, які були вдячні за свято та за корисну ідею для діток. Ми приємно вражені, скільки було учасників – ми планували, щоб усі діти взаємодіяли разом та поспілкувалися, адже серед них були і запрошені дітки, які живуть в Інгульському районі міста Миколаєва”
Лідія Василькова, спів-організатор квесту

Кожен учасник повинен був пройти шість станцій, а саме локацій, кожна з яких несла в собі щось особливе. На першій станції дітки малювали те, що вони можуть зробити для збереження навколишнього середовища. Після цього кожен малюнок став частиною вуличної виставки, яка користувалася зацікавленістю серед маленьких гостей та їх батьків.

Другою станцією стала рухлива гра, а третя станція навпаки дала маленьким учасникам зосередитися і спробувати себе в орігамі після спеціального майстер-класу. Четверта станція - “Дерево знань”, на якому були розвішені намальовані фрукти з загадками про природні явища. Кожен, за те, що  відгадав загадку отримував солодкий приз і вирушав на п'яту станцію, де вгадував, які листя ростуть на тому чи іншому дереві. Останньою станцією став колаж на тему “Парк Мрії”, на якому діти малювали свої та наклеювали вже готові ідеї, щоб їм хотілось бачити у такому парку.

Після шести станцій учасники збирали з букв важливу фразу для життя: “Природа - це будинок, в якому живе людина!”, а на закінчення стали глядачами Шоу мильних бульбашок і володарями солодких призів.
“Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Саме тому ми вирішили на  перше червня провести цікавий квест на тему Цілей сталого розвитку, який сприяв усвідомленню у дітей своєї ролі в навколишньому середовищі”.
Юлія Болгак, спів-організатор квесту

Фотоальбоми: https://vk.com/album-36282113_233089756
https://www.facebook.com/KPDStrekoZa/photos/?tab=album&album_id=991913290926508

Скачати більше фото: http://www.ex.ua/865148640410

Немає коментарів:

Дописати коментар