Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

06 червня 2016

Чому класно бути рибкою і як зберегти світ дізнались в Тернополі


Подія, яку так чекали тернополяни, таки відбулася! "SDG Quest" пройшов на ура. Кажуть, як почнеш ранок, так і проведеш день. Ми віримо, що як ми провели перші вихідні літа, так активно пройде вся найгарячіша пора року! А провели ми їх з користю та гарним настроєм!

4 червня центр міста Тернополя став платформою для ознайомлення населення з Цілями сталого розвитку. 

У квесті брали участь 7 команд різних за віком та діяльністю. Була команда хлопців віком 26-27 років, учнів 11 класу, студентів різних курсів та університетів (медичного, політехнічного, економічного) та представників ГО "Файне Місто". В сумі до квесту було залучено близько 70 людей, включаючи волонтерів, які проводили квест та  інструкторів молодіжного осередку "Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги", які з задоволенням провели майстер-класи для учасників по наданню першої медичної допомоги (Ціль № 3).

Квест розпочався о 12:00 і тривав близько чотирьох з половиною годин. Учасники пройшли всі цілі розміщенні на території від театру до міського озера. Завдання були різні за своєю формою: написання проектів, проведення соцопитувань, розгадки ребусів та веселих завдань таких як: "Чому класно бути рибкою" (Ціль № 14 - Збереження життя під водою"). Також команди мали змогу розіграти справжній судовий процес на 16-тій Цілі. Втомлені, але щасливі всі учасники зустрілися разом на останньому, 17 пункті.

Ось що говорять учасники про квест:
"Це було просто супер мега круто) І весело, і цікаво, і пізнавально! Дякую організаторам і волонтерам, ви просто молодці! Із кожним було і приємно, і про що поговорити..."
Таня Федорова (представник ГО "Файне Місто")
"4 червня інструктори молодіжного осередку провели майстер класи з серцево-легеневої реанімації та зупинки артеріальних і венозних кровотеч для учасників квесту "Цілі сталого розвитку" Дякуємо за позитивні емоції і нові знайомства! " 
З групи vk.com/i_can_save_life)

Більше фотографій та відгуків можна знайти за хештегами #sdg_quest або #aiesec_te. Записи розміщено в на сторінках події vk.com/sdg_quest_ternopil, Google Disk та в Instagram.

До заходу було залучено багато партнерів, дехто з яких раніше не чув про Цілі сталого розвитку, і були приємно здивовані, що в Тернополі молодь цікавиться такими питаннями.

Нашими партнерами були:
  • Ternopil HUB подарував знижки всім учасникам квесту на тренінги, які вони проводять. Також можна прочитати їхній відгук у Fаcebook : "Цих вихідних Ternopil HUB мав змогу бути партнером чудового "SDG quest" від ГО AIESEC в Тернополі. Ми з радістю долучились до поширення Цілей сталого розвитку запроваджених Генеральною Асамблеєю ООН у 2015 році. І що нас найбільше тішить - у квесті взяли участь майже 70 проактивних тернополян, яким справді важливо, що буде зі світом до 2030 року! Давайте робити Тернопіль чудовим разом!".
  • Всі учасники отримали солодкі подарунки від "Майстерні карамелі", яка зробила цей день не лише цікавим, а й солодким.
  • "Молокія" нагородила 2 команди смачнющими йогуртами. Ніхто не залишився байдужим!
  • ТРЦ "Подоляни" нагородив трьох призерів нашого квесту чудовими подарунками- квитками на каток, боулінг та більярд. Активний відпочинок понад усе!
  • "Backery" подарувала смачні булочки та акційні купони на продукцію. Хіба може бути щось смачніше свіжих круасанів з шоколадом?
  • Винарня "Заратустра" зробила знижку одній з команд на обід. Як пише один із співласників закладу Віталій Забава: "Це вам дякую, Айсеку за постійну співпрацю". Як бачите Тернопіль - це активне місто, з людьми готовими допомагати благим цілям.
  • Також було розіграно 2 сертифікати на гру "Mind Games", що стало приємним сюрпризом для учасників. Адже всі вони люблять квести та головоломки.
  • "Color Print" з задоволенням зробили нам знижку на всі друковані матеріали, а було їх у нас дуже багато (наклейки зі всіма цілями, плакати, карти квесту, бейджі та сертифікати).
  • Фінансовими партнерами стали "Habanero" та "Star Coffee". Приємно, що Тернопіль- це місто, де завжди можна знайти безкорисну допомогу!

Ми з командою організаторів сподіваємося, що цей квест -  лише початок! Плануємо проводити схожі та інші заходи пов'язані з Цілями сталого розвитку. Також протягом кількох днів буде створено міні-фільм про квест.

Немає коментарів:

Дописати коментар