Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

06 червня 2016

На День Природи вінничани висаджували клумби, грали в Крокодила і досягали Цілі сталого розвитку


5-го червня до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, у м. Вінниці у Центральному міському парку був організований та проведений квест “Еко-стиль” силами студентів спеціальності “Психологія” філологічного факультету Донецького національного університету. Метою квесту було ознайомлення місцевої громади з проблемами сталого розвитку.

На участь у квесті сформувалось 5 команд: “Бентос”, “Вінні-Пухи”, “Пірати Донецького моря”, “Нікіта”, “Річворд”. Всього у квесті прийняли участь 30 осіб різного віку з різних університетів та навчальних закладів м. Вінниця. Активну участь у заході взяли студенти філологічного та юридичного факультетів Донецького національного університету.

Всі завдання квесту були побудовані таким чином, щоб учасники мали змогу більше дізнатись про Цілі сталого розвитку. Учасникам обов’язково треба було пройти дев’ять станцій, кожна станція відповідала окремій цілі, серед них були такі як: “Подолання бідності”, “Викорінення голоду та покращення якості харчування”, “Забезпечення здорового способу життя”, “Забезпечення якісної освіти”, “Наявність та раціональне використання водних ресурсів”, “Боротьба зі зміною клімату та її наслідками”, “Збереження та раціональне використання океанів, морів та морських ресурсів”, “Захист та відновлення екосистем”, “Сприяння побудові миролюбного й відкритого суспільства”.

Учасники виконували різні завдання відповідно до станцій: висаджували рослини, вирішували головоломки, шукали відповіді на запитання і ще багато іншого.

Після квесту в учасників залишилось багато вражень, якими вони залюбки поділились з організаторами:
“Велике спасибі організаторам квесту! Ми отримали море позитивних емоцій, попрацювали дружним згуртованим колективом, і просто розвіялися перед сесією! Було дуже цікаво розгадувати різні підказки, шукати станції і виконувати завдання. На мій погляд самим прикольним було садити квіти (ми працювали і старалися всією командою), а також завдання типу “Крокодила”
Анастасія Мороз, студентка 1 курсу, спеціальності “Психологія” ДонНУ
“Сподобалось насаджувати клумбу, ми відчували, що робимо не просто завдання, а внесок в природу, в своє життя”
Команда “Віні-Пухи”
“Велике дякую організаторам заходу “Еко-стиль” який залишив гарний настрій, позитивні емоції та зумів показати екологічні проблеми людства. Завдання викликали ряд переживань та відчуття єдності між учасниками команд. А залучені волонтери на кожному етапі змагання розповідали кожній команді проблеми екології які тісно пов’язані з життям людей. Ще раз велике дякую за незабутній досвід” 
Віталій Пустовий учасник команди “Бентос”, студент 2 курсу, спеціальності “Психологія”

“На Эко-квесте мы решали кроссворд, играли в крокодила, рисовали, искали спрятанное в книге, фоткались с Леонтовичем, убирали мусор и сажали цветы. Впрочем, мы как настоящие гуманитарии со всем справились, ибо разнообразие это наше все:) Заслуженная (считаю так) победа, ибо мы реально бегали и выполняли задания с огнем в глазах и чувством конкуренции:) В целом все очень круто, и наша команда еще раз с удовольствием бы победила!”
Михайло Федорос, учасник команди “Бентос”

До заходу були залучені партнери та спонсори: кав’ярня “MR JG”, бургерна “Fresh Line”, кафедра психології Донецького національного університету, “Academy of Leaders” - проект навчальної лабораторії кафедри психології Донецького національного університету, Вінницька обласна організація інвалідів “Імпульс”, Школа іноземних мов “Richword”, які забезпечили проходження квесту та подарували призи всім учасникам.

Фотоальбом: vk.com/album-108340214_232605732

Немає коментарів:

Дописати коментар