Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

04 червня 2016

Розгадайте загадку Цілей сталого розвитку разом із Шерлоком!

Саме так: ті, кому пощастило бути у Києві 5 червня, мають змогу взяти участь у квесті SherLocked, присвяченому Цілям сталого розвитку, героєм якого є сам Шерлок. 

Організатором є міжнародна молодіжна організація AIESEC у Києві, що підтримує глобальну ініціативу щодо Цілей сталого розвитку і прагне не тільки поширити обізнаність про найважливіші Цілі людства, а й заохотити кожного до дії зробити світ навколо нас кращим.

Під час квесту учасники, разом із Шерлоком, розгадуватимуть головоломки, лабіринти та ребуси. І все це вони виконуватимуть згуртованими у команди по 4-6 людей. Кожна з команд матиме свій маршрут по території Маріїнського парку. SherLocked Quest складатиметься із 6 локацій, кожна з яких присвячена певній Цілі Сталого Розвитку від ООН. Цілі були відібрані на основі глобального опитування YouthSpeakSurvey, що показало найактуальніші теми саме для України.

Командний дух «шерлоки» зможуть розвинути не тільки командно, розв’язуючи завдання на окремих локаціях, а й усі гуртом. Так як останнє завдання буде спільним для всіх та символізуватиме ціль №16 – Peace and justice. Тоді учасники зможуть познайомитися із культурами Марокко, Німеччини та Франції, так як стажери будуть ведучими останнього завдання. На завершення кожен отримає змогу реалізувати свій потенціал у спільному завданні, що стане підсумком пошуків Шерлока та ключовим моментом розуміння Цілей сталого розвитку.

Переможці отримають сертифікат на відвідання квест-кімнати Questium (партнери квесту) та ще багато іншого.

Немає коментарів:

Дописати коментар