Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

08 червня 2016

Найзахоплююча подія літа в Харкові - квест на тему Цілей сталого розвитку

9 червня 2016 року ВГО “Нові рубежі”, спільно з ГО “Kharkiv SMART city” проведе квест на тему 17 Глобальних цілей ООН у сфері сталого розвитку.

Захід буде проходити в самому культурному центрі Харкова - Центральному парку ім. М.Горького. Місією квесту є ознайомлення учасників з 17 Цілями сталого розвитку (ЦСР)і, звичайно ж, культурний розвиток харківської молоді.

Ми створили 17 точок, кожна з яких є однією з 17-ти Цілей. В ході проходження точок команди будуть виконувати завдання і знайомитися з ЦСР. Всі питання на точках, в свою чергу, стосуються відповідих Цілей, аби учасники заглибилися в проблеми і, можливо, продумали стратегії їх вирішення.

Взяти участь у квесті виявили бажання близько 50 осіб, серед яких вимушено переміщені особи. Найактивнішу молодь міста буде об’єднано в команди, з якими вони і будуть проходити квест. Так само на заході буде задіяна команда волонтерів. Молодь активно підключаться до організації найбільш захоплюючої події літа в Харкові, і допоможуть учасникам дізнатися більше про Цілі сталого розвитку.

Команди, які зберуть найбільшу кількість балів за проходження квесту, отримають призи. В ході заходу буде працювати команда фотографів, які зроблять приголомшливі кадри і так само представлена ​​невелика концертна програма.

До квесту ми підключили кращі молодіжні організації Харкова, а саме ГО “МОСТ”, Харківський молодіжна міська рада, Харківський національний університет радіоелектроніки, Фундація регіональних ініціатив, AISEC.
Контактна особа: Олег Орєхов

Немає коментарів:

Дописати коментар