Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

12 липня 2016

Інструментарій для святкування Міжнародного дня молоді


З 2000 року щороку 12 серпня за рішенням ООН відзначається Міжнародний день молоді! Поділіться своїми святковими планами зі світом! Надішліть опис запланованих вами заходів (англійською мовою) на е-пошту: youth@un.org, і ми нанесемо їх на світову мапу подій!

Будь активним! Долучайся до громадського активізму через театр й ігри на суспільноважливі теми або рольові симуляції. Ти також можешь бути волонтером на місцевому рівні або приєднатись до громадських груп або ініціатив.

Поширюй інформацію: Розробіть комунікаційні платформи для створення або зміцнення мереж. Ти можеш використовувати різні канали, щоб поширити інформацію і спілкуватися з людьми, зацікавленими в проблемах молоді, такі як соціальні мережі: Facebook, Twitter, а також університетський бюлетень, місцеву газету тощо.

Використовуй соціальні медіа: Святкуй Міжнародний день молоді, з'єднуючись з іншими молодими людьми в соціальних мережах. Використовуй хештеги #Youth2030 і #YouthDay і ділись своїми планами.

Залучай місцеву громаду: Створи в центрі міста/села, в середніх школах, або в університетських центрах “інформаційний пункт" про молодь, яка демонструє лідерство у сталому розвитку.

Здійснюй адвокасі: Лобіюй, аби твій уряд проводив Національний молодіжний день дії  та відзначав Міжнародний день молоді 12 серпня. Поспілкуйся із своєю школою, групою, організацією або релігійною громадою з метою зміцнення програм, які заохочують молодь, щоб зробити вибір на користь сталого споживання.

Будь творчим: Вигадай нові ідеї, як відзначити День молоді!

Робіть свій внесок у відповідальне споживання і виробництво: Лобіюй уряд, аби забезпечити дотримання політики щодо більш здорових і стійких продовольчих систем.

Організуй форум для обміну ідеями та обговорення провідної ролі молоді в забезпеченні сталого розвитку за рахунок стійкого виробництва і споживання.

Залучай ЗМІ й впливай на політику: Зв’яжись з популярними місцевими / національними радіо- і телевізійними станціями, аби отримати ефірний час, щоб провести дискусію з видатними особистостями, які працюють у сфері відповідального споживання і виробництва. Обговорювайте та вживайте заходів, щоб впливати на позитивні зміни.

Використовуй мистецтво: Отримай дозвіл на використання громадського простору для експонування робот, які демонструють виклики для молоді сьогодення. Постарайся залучити молодих людей в областях культури, мистецтва і музики, щоб підвищити обізнаність про досягнення цілей сталого розвитку.

Додай веселощів: організуй концерт або фестиваль, щоб збільшити популярність Міжнародного дня молоді. Запроси місцевих музикантів і поєднай концерт з дискусією, або запросити політика або державного очільника аби виголосити вступне слово.

Джерело: http://www.un.org/esa/socdev/unyin/documents/Toolkit-IYD-2016.pdf

Немає коментарів:

Дописати коментар