Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

20 липня 2016

До Дня молоді фіналісти конкурсу #SDGquest отримають мікро-грантиДо Міжнародного дня молоді, що за рішенням ООН відзначається щорічно 12 серпня, Партнерство задля Цілей сталого розвитку (ЦСР) в Україні “Інкубатор зелених громад” запрошує переможців та лауреатів Конкурсу на кращий квест на тему ЦСР‬ скористатись набутим досвідом, аби провести аналогічні/вдосконалені квести.

Партнерство надасть мікро-гранти (до 500 грн, в середньому - 300 грн) на часткове покриття витрат на проведення нових квестів. Разом із традиційним хештегом квестів на тему ЦСР (#SDGquest) за подіями до Дня молоді в усьому світі можна слідкувати за хештегами #Youth2030 і #YouthDay.

Партнерство також заохочує інші організації та ініціативні групи проводити аналогічні квести (методичні рекомендації доступні тут: goo.gl/a2vHde), залучати ресурси місцевих громад для збільшення призового фонду, відшкодування основних витрат та пошуку волонтерів для станцій квестy.

У разі потреби в партнерах для організації квестів на тему ЦСР, запрошуємо звертатись за е-поштою: ukraine@greenqb.org

Форум для тих, хто цікавиться квестами на тему ЦСР, доступний тут: spaces.google.com/space/217080622


Немає коментарів:

Дописати коментар