Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

22 листопада 2016

Круглий Стіл "Роль молоді України в досягненні Цілей сталого розвитку"

Мета Круглого столу: поширити інформацію та залучити молодь до реалізації 17 цілей сталого розвитку ООН.

Круглий стіл пройде 23.11.2016 з 14:00 до 17:00 в будинку Вчителя, вул. Володимирська, 57, Київ.

Завдання Круглого столу:
  1. Ознайомити учасників з місією ООН в Україні, зокрема зі змістом цілей сталого розвитку та долучити молодь до їх реалізації.
  2. Розкрити зміст та запропонувати план залучення молоді до реалізації пріоритетних цілей ( Ціль 3.  Хороше здоров’я.  Ціль 8.  Хороша робота і економіка.  Ціль 16.  Мир і верховенство закону.)
  3. Активізація та заохочення молоді до залучення в соціальні ініціативи пов’язані з вирішенням глобальних проблем.
Доповідачі: представники ООН, Київського молодіжного центру, неурядових та громадських організацій, Малої Академії Наук.
Місце проведення заходу: м. Київ, будинок Вчителя
Дата та час проведення: 23.11.2016 р. 14:00 – 17:00
Кількість учасників обмежена.
Для участі потрібна попередня реєстрація за формою.
За додатковою інформацією телефонуйте за номером 067 403 59 67.
Організатори: БО «Об’єднання підлітків і молоді «Тінерджайзер», Київський молодіжний центр, Молодіжна панель ООН

Досягнення 17 цілей сталого розвитку ООН – завдання для держав, державних органів, благодійних та громадських організацій. Всі вони мають співпрацювати щоб отримати задовільний результат. Крім того, вкрай важливо долучити молодь до процесу реалізації цього плану. Саме молоді люди, що зараз є школярами та студентами будуть мати діло з результатами цієї глобальної роботи в дорослому житті.

З метою залучити якомога більше молодих людей до реалізації 17 цілей сталого розвитку ООН планується проведення круглого столу. Київський молодіжний центр зможе представити свої проекти, та залучити нову аудиторію до своїх ініціатив. Громадські організації, зокрема БО «Тінерджайзер» зможуть представити свою роботу молодим людям та заохотити їх долучитись до діяльності організації. Також вони зможуть знайти серед учасників круглого столу молодих лідерів, які після певної підготовки зможуть поширювати ідеї 17 цілей сталого розвитку ООН серед однолітків.

Прийнявши 17 цілей сталого розвитку, ООН підкреслила, що боротьба з ВІЛ/СНІД є одним з її пріоритетів. Досягти зупинення епідемії можливо лише залучивши молодь до діяльності, пов’язаної із протидією ВІЛ епідемії, зокрема включення молодих людей в процес прийняття рішень. Тому під час круглого столу будуть виступи, пов’язані з правами дітей та молоді, адвокацією їх інтересів та поясненням необхідності тестування на ВІЛ та доступу до лікування. Крім цього під час круглого столу планується проведення анонімного та добровільного тестування на ВІЛ для всіх учасників.

Немає коментарів:

Дописати коментар