Україна має розвиватись на засадах відкритого, справедливого й екологічного суспільства

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення...

18 листопада 2016

UAMAP – перша українська інтерактивна карта проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики
Для представників бізнесу, інвесторів та експертів, які зацікавлені у розвитку збалансованої енергетики в Україні, на сайті www.uamap.org.ua  запустили Інтерактивну карту проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики – UAMAP.
Зазначену карту розробили Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку за підтримки проекту “Створення енергетичних агентств”, що реалізується за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.
Карта акумулює інформацію про проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики в Україні і має на меті забезпечити комунікацію між ініціаторами таких проектів та інвесторами, з метою сприяння залучення інвестицій у ці сфери.
Держенергоефективності закликає представників бізнесу розміщувати на карті потенційні проекти, які потребують інвестицій. Таким чином, інвестор  зможе у вільному доступі побачити проекти з готовим техніко-економічним обґрунтуванням, проекти з бізнес-ідеями, – наголошує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. – На карті будуть як реалізовані проекти з енергоефективності, так і потенційні, які потребують фінансування за ЕСКО-механізмом або в рамках державно-приватного партнерства. Кожен може подати свою бізнес-ідею для подальшого супроводу і допомоги в реалізації“.
Перейти до UA MAP, зареєструватися та розмістити свій проект можна за посиланням: www.uamap.org.ua

Джерело: http://sd4ua.org/uamap-persha-ukrayinska-interaktyvna-karta-proektiv-z-energoefektyvnosti-ta-vidnovlyuvanoyi-energetyky/

Немає коментарів:

Дописати коментар